Tipy na vánoční dárky 2017

Milí přátelé,

 máme tu pro Vás několik rychých typů na milé vánoční dárky, z kterých bude dýchat kouzlo ruční výroby, originalita a voňavost dálek. Všechny najdete u nás na WWW.KENAVI.CZ

Naší největší doménou je samozřejmě kusová výroba oděvů v Nepálu. Dámy by mohly zaujmout naše kabátky a mikiny, které si navrhujeme a upravujeme přímo v Nepálu. Kabátky jsou převážně z manchesteru v kombinaci s potištěným kanvasovým mteriálem. Samozřejmě s teplou flísovou podšívkou. Mikiny máme také jednak s flísovou podšívkou a jednak lehčí bez ní, anebo se jedná přímo o tzv. cottonfleece, tedy klasická mikinovina. Máme v nabídce i úplně lehké mikiny z bavlněného úpletového materiálu. Vše ruční práce po pár kusech od barvy a velikosti, nepotkáte ve Vašem městě druhý takový kus od nás.

Hledejte v sekci:

https://www.kenavi.cz/cz-kategorie_615024-0-damske-kabatky-a-kabaty-z-nepalu.html

https://www.kenavi.cz/cz-kategorie_614998-0-damske-mikiny-a-bundy.html

Rovněž velmi atraktivní jsou šatové tuniky s dlouhým rukávem, a to ať z klasického bavlněného úpletového mteriálu z Nepálu s potisky a výšivkami, tak teplejší kousky z hrubšího polyesterového úpletu z Thajska.

Hledejte v sekci: https://www.kenavi.cz/cz-kategorie_614492-0-teplejsi-satove-halenky-a-tuniky.html

Samozřejmě nechybí ani tůzné turecké i kalhoty, klasické kalhoty, sukně ( i teplejší) aspousta šatů.

Na vánoce se zpívá: "..purpura na plotně voní..", proč tedy nevyzkoušet nějakou příjemnou vůni? Máme v nabídce nepálské a tibetské vonné tyčinky z přírodních ingrediencí. Rovněž pro zpříjemnení a vyladění atmosféry Vašeho interiéru Vám můžeme nabídnout některý z bytových parfémů. Tyto takzvané difuzéry fungují na principu vzlínání vonných esencí pomocí ratanových nebo bambusových tyčinek a jejich odpařování do prostoru. Vůně máme osvěžující i sladší, náladové.

Hledejte v sekci: https://www.kenavi.cz/cz-kategorie_613699-0-vonne-tycinky-nepal-aromaterapie-mydla.html

Také bychom Vás rádi upozornili na vonná mýdla z rostlinných ingrediencí (rostlinný glycerin), které máme nově v nabídce. Můžete vybírat například z exotických vůní jako skořice, santál, káva nebo mango. Můžete zvolit i šetrnější variantu a koupit si sadu pěti mýdel, hned budete mít co přibalit každému členu Vaší rodiny :-)

Najdete v sekci: https://www.kenavi.cz/cz-kategorie_615239-0-bytove-parfemy-difuzery.html

Nesmíme opomenout ani drobné bytové doplňky, sošky, dekorace, nebo třeba nějaký ten šperk či indiánský lapač snů pro dobrý spánek. Věříme, že si u nás vyberete pěkné dárky, dárky s příběhem..

 

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací