Pomáháme

Vážení přátelé a zákazníci,

převážná část produktů, které Vám nabízíme, nese prvky ruční práce, případně jsou produkty vyráběny zcela rukodělně či manufakturně jakožto originální kusy nebo ve velmi limitovaných edcích. Díky Vašim nákupům na našem e-shopu můžeme přispět k zachování této formy výroby a vysoké originality a zadávat další práci našim spolupracujícím řemeslníkům a drobným firmičkám v zemích třetího světa, zejména v Nepálu a Indonésii. Naši výrobci nejsou žádné stroje, jsou to lidé, kterých si Vážíme, mohou pracovat kreativně, mohou živit své rodiny tam, kde je práce opravdu nedostatek, možnosti josu omezené, nemusejí opouštět svoje dmovy s vidinou lepšího života jinde. Zejména naše kolekce oděvů sami designově spoluvytváříme a zboží odebíráme v duchu fair trade.

Naše kávy a čaje z Nepálu, Thajska a Indonésie z již tradičních a věhlasných nebo nově vzkvétajících plantáží v biokvalitě jsou plody pilné ruční práce zejména mnoha žen rozličných horských kmenů a národností, které tak nacházejí alternativu k životu v opravdové chudobě, obchodu s lidmi a jiným nešvarům. Pravidelně různé tyto plantáže navštěvujeme a odebíráme jejich produkty formou DIRECT TRADE.

Podporujeme školy v nepálské oblasti Dhadingu.

Konkrétně po ničivém zemětřesení v dubnu 2015 jsme založili sbírku pro Dhading a z Vašich darů a částky, kterou jsme vyčlenili z našeho obratu z prodeje na e-shopu jsme poskytli finance dvěma školám: Jaleshwary school, Salang VDC-7, Dhading (drobné opravy po zemětřesení spojené s výstavbou nového sociálního zařízení, nákup školních brašen, nákup materiálu na školní uniformy pro vybrané studenty, nákup několika kusů školního nábytku) a Shree Kalidevi school, Salang VDC-8, Aarubas, Dhading (nákup materiálu na školní uniformy pro vybrané studenty, nákup školních sešitů). Více informací najdete na Facebooku na Kenavi Orient Style a ve fotogalerii. Budeme rádi za Vaše sdílení.

Děkujeme Vám za jakoukoli formu podpory a nákupy u nás :-)

Potřebujete poradit ? Pomáháme

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací