Soutěž o zajímavé ceny

21.12.2017

Holaaaa, výsledky vánoční ssoutěže jsou zde:

Přátelé, dnes, to je 21.12.2017 jsme vylosovali celkem sedm výherců naší soutěže o dárkové poukazy pod stromeček a obdarovali je těmito poukazy.
K výhře dárkových poukazů v hodnotě 500 Kč gratulujeme Evě Filipové, Josefu Babickému, Zuzaně Kudějové, Mileně Šůstkové a Magdaleně Adoltové, k výhře dárkových poukazů v hodnotě 1000 Kč gratulujeme Rudolfu Orságovi a Jaromíře Zezulové. Milí výherci, doufáme, že Vám tyto dárky přijdou vhod :-)
Vám všem ostatním děkujeme za podporu, ze to, že podobné akcičky můžeme organizovat a věříme, že Vám nakoupené zboží i drobné bonusové dárečky udělaly radost :-). Váš ne zcela konzumní a ne zcela konvenční obchod KENAVI :-)

7.11.217 (ukončení 20.12.2017)

Hrajeme o dárkové poukazy na nákup zboží na našem eshopu, nakupte pěkné dárky a vyhrajte

Každá maloobchodní objednávka nad 500 Kč podaná od 7.11.2017 do 20.12.2017 hraje o poukazy. Proč nad 500 Kč na ne méně? No abychom to měli z čeho pokrýt :-). Podmínkou pro hru je, že zbží musí být skutečně odebránu a obchodní smlouva uzavřená na dálku musí být platná minimálně v limitní částce.

Budeme losovat 2 x výherce dárkového poukazu v hodnotě 1000 Kč a 5 x výherce dárkového poukazu v hodnotě 500 Kč.

Losování proběhne 21.12.2017 a dárkové poukazy budou výhercům zaslány elektornicky na jejich emailovou adresu ve formě přílohy, a to obratem. Takže je můžete použít třeba jako dárek pro svoje blízké pod stromeček. 

Poukazy budou platné po celou dobu roku 2018. Číslo a heslo poukazu je potřeba při objednávce uvést do poznámky k objednávce. Pokud by objednávka zboží přesahovala hodnotu poukazu, bude ve výsledné faktuře, kterou poté upravíme, naúčtován pouze rozdíl mezi cenou objednaného zboží a cenou poukazu.

Informace o dárkovém poukazu (číslo a heslo) nepředávejte jiné osobě, než té, které budete chtít dárkový poukaz darovat, aby údaje nemohly být zneužity.

Hodně štěstí ve hře :-)

Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka

© www.kenavi.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace

Obsah Vašeho košíku   0,- CZK